17407.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Ignotus: Vallomások. Bp., 1895., Singer és Wolfner, 195+10 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos elülső előzéklappal.