Hamvas Béla: Patmosz. I. rész (1958-1964). Hamvas Béla művei 3. köt. Szombathely, 1992, Életünk-Magyar Írók Szövetsége, 492+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban.