17430.
420. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Garay János összes munkái. I. köt. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel és életrajzzal kísérte. Bp., 1886., Méhner Vilmos, 1 t + LXIV+5-360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Dr. Szentirmay Ödön (1876-1953) jogász, bíró, jogi író tulajdonosi névbejegyzésével.