Sárospataki kerámia manufaktúra: Tyúk formájú tojástartó, 7db tojás fé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Sarospataki-keramia-manufaktura-Tyuk-formaju-tojastarto-7db-tojas-fer-bele-kopasnyomok~II2612533
2612533
11052
419
Art-ceramics
Beschreibung: Sárospataki kerámia manufaktúra: Tyúk formájú tojástartó, 7db tojás fér bele, kopásnyomokkal, jelzett, d:23cm