Fazék 19. századi mázas cserép sérült 22 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Fazek-19-szazadi-mazas-cserep-serult-22-cm~II2644526
2644526
11058
419
100
Art-ceramics
Beschreibung: Fazék 19. századi mázas cserép sérült 22 cm