31031.
419. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,25g/0.999/39mm) T:1- (PP) patina, kissé sérült tok