11762.
419. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül: Kohász. Fém, kopott, márvány talapzaton. M: 28cm