Borbereki-Kovács Zoltán (1907 - 1992): A művész testvére. Gipsz, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500010/Borbereki-Kovacs-Zoltan-1907-1992-A-muvesz-testvere-Gipsz-jelzett-koranak-megfelelo-s~II2650010
2650010
11752
419
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Borbereki-Kovács Zoltán (1907 - 1992): A művész testvére. Gipsz, jelzett, korának megfelelő sérülésekkel. M: 50 cm
: nagy_andras