Oroszlános lámpatest, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 29 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Oroszlanos-lampatest-kopott-serulesekkel-jelzes-nelkul-m-29-cm~II2651417
2651417
11925
419
Flea Market
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Oroszlános lámpatest, kopott, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 29 cm
: nagy_andras