Belt bőrstúdió: Erdei ház. Bőrkép, kopásnyomokkal, hátoldalán sérült e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Belt-borstudio-Erdei-haz-Borkep-kopasnyomokkal-hatoldalan-serult-etikett-52x44cm~II2625464
2625464
12124
419
Flea Market
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Belt bőrstúdió: Erdei ház. Bőrkép, kopásnyomokkal, hátoldalán sérült etikett, 52x44cm
: pk