1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
cca 1970 Árvák napja, írta: Török Sándor, rendezte: Szemes Mihály. Forgatókönyv, gépirat. Mafilm IV. Játékfilmstudió, (2)+167 p. Egészvászon-kötésben, a borító kissé sérült, foltos.