11685. 419. Gelaufene Fernauktion Antik
6 000 HUF
35
0 HUF
Régi forgó pisztoly, revolver, 19. század vége, jelzett: Manufacture d'armes RONGE Jean-Baptiste, 9-es kaliber, kopott, 25cm (hatástalanított)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras