19073.
419. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Ezüst (Ag) ovális asztali képkeret. Jelzett, kopottas állapotban, nettó: 37,1 g, külső méret: 10x8 cm