Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: A tizenhárom aradi vértanu. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900. Kiadó tulajdonos: Székely Aladár könyv- és képkiadó Bp. Helyenként kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 52x64 cm