Pataky Béla (1932- ): Olajbányász. Vegyes technika, papír, üvegezett k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Pataky-Bela-1932-Olajbanyasz-Vegyes-technika-papir-uvegezett-kopott-keretben-38x25cm~II2629067
2629067
10623
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Pataky Béla (1932- ): Olajbányász. Vegyes technika, papír, üvegezett kopott keretben. 38x25cm
: pk