10419.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX sz. elején működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 68x55 cm