Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
13 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív fakeretben, 76x63,5 cm