10403.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első felében működött festő: Női portré, 1924. Olaj, vászon. restaurált. Kissé sérült. 70x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.