Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején működött festő: Férfi portré,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-XX-sz-elejen-mukodott-festo-Ferfi-portre-1912-Olaj-vaszo~II2610506
2610506
10423
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején működött festő: Férfi portré, 1912 (?). Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 53×44 cm