10635.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmespár, 1993. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett, a lap alján a művész ajándékozási soraival, 13,5x10 cm