10630.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pár a tengerparton. Olaj, fa, kissé sérült (festék lepergéssel). Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 22,5×10,5 cm