10556.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Oberwesel (Rajna, Németország), 1930. Akvarell, ceruza, papír. Korabeli üvegezett fakeretben. 25x35 cm. / watercolour and pencil on paper, framed