Olvashatatlan jelzéssel: Nyári erdő. Olaj, farost, fakeretben, 39x29cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Nyari-erdo-Olaj-farost-fakeretben-39x29cm~II2629026
2629026
10552
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Nyári erdő. Olaj, farost, fakeretben, 39x29cm
: pk