10621.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé, olaj, farost, sérült fa keretben, 8x13 cm