Mednyánszky jelzéssel: Vízparti ősz. Olaj, fa, kissé sérült. Kopott, l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Mednyanszky-jelzessel-Vizparti-osz-Olaj-fa-kisse-serult-Kopott-laza-fa-keretben-41-5x6~II2648209
2648209
10481
419
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Vízparti ősz. Olaj, fa, kissé sérült. Kopott, laza fa keretben. 41,5x61 cm