Martin jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, tus, papír, lap széle sérült,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Martin-jelzessel-Utcareszlet-Akvarell-tus-papir-lap-szele-serult-kisse-foltos-30-5C39743-~II2585859
2585859
10447
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Martin jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, tus, papír, lap széle sérült, kissé foltos 30,5×43 cm
: karap_norbert