M. Rosa jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 27×34 cm, sérült keretben. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/M-Rosa-jelzessel-Tajkep-Olaj-papir-27C39734-cm-serult-keretben~II2501149
2501149
10525
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: M. Rosa jelzéssel: Tájkép. Olaj, papír, 27×34 cm, sérült keretben.
: pelikán_kristóf