10660.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, karton, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 28×37,5 cm