10703.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost, sérült keretben, 28x23cm