10705.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Varró asszony. Pasztell, papír, üvegezett sérült keretben, 32x24cm