10654.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben, 60x70 cm