10695.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Csónakázó. Olaj, karton, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 9,5x17 cm