10651.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm