Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 32x23... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Csendelet-Akvarell-papir-Uvegezett-fakeretben-32x23-cm~II2652563
2652563
10689
419
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 32x23 cm
: pk