Hiller jelzéssel: Német falusi utca. Olaj, vászon. 70x90cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Hiller-jelzessel-Nemet-falusi-utca-Olaj-vaszon-70x90cm~II2645912
2645912
10537
419
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Hiller jelzéssel: Német falusi utca. Olaj, vászon. 70x90cm
: pk