10445.
419. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Csatesz 2012 jelzéssel: Női portré. Golyóstoll, papír. Jelzett, dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 17x17 cm