Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
24 000HUF 64,86EUR, 70,59USD
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Csapó J jelzéssel: Asszony gyümölcskosárral. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 94x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.