Vitéz Ottó (?-): Alak (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vitez-Otto-Alak-olvashatatlan-cimmel-Rezkarc-papir-Jelzett-Lap-szelen-paszpartuzC3~II2554272
2554272
10388
419
900
Beschreibung: Vitéz Ottó (?-): Alak (olvashatatlan címmel). Rézkarc, papír. Jelzett. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 13x9,5 cm
: ekb