Rau Tibor (1934-2000): Külföldiek egy pesti mulatóban (Eroitikus karik... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rau-Tibor-1934-2000-Kulfoldiek-egy-pesti-mulatoban-Eroitikus-karikatura-Akvarell-tus-pap~II2644539
2644539
10287
419
Beschreibung: Rau Tibor (1934-2000): Külföldiek egy pesti mulatóban (Eroitikus karikatúra). Akvarell, tus, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. 28x21 cm.
: ekb