Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Erupció. Olaj, farost, jelzett, hát... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Mariasi-Masznyik-Ivan-1928-1997-Erupcio-Olaj-farost-jelzett-hatoldalon-autograf-felirat~II2591444
2591444
10220
419
44000
Beschreibung: Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Erupció. Olaj, farost, jelzett, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×70 cm
: pelikán_kristóf