Krajcsovics Éva (1947-): Oltár T.O.-nak (Tolnai Ottónak), 2008. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Krajcsovics-Eva-1947-Oltar-TO-nak-Tolnai-Ottonak-2008-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-len~II2648642
2648642
10192
419
60000
Beschreibung: Krajcsovics Éva (1947-): Oltár T.O.-nak (Tolnai Ottónak), 2008. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 40×45 cm
: pk