Kovács Júlia (1924-2007): Alkonyat. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kovacs-Julia-1924-2007-Alkonyat-Rezkarc-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-lap-szele-kis~II2554694
2554694
10185
419
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kovács Júlia (1924-2007): Alkonyat. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 24x33 cm.
: karap_norbert