Komlós István (?-?): Őszi táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Komlos-Istvan-Oszi-taj-Akvarell-papir-kartonra-kasirozva-jelzes-nelkul-Lap-sze~II2539747
2539747
10174
419
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Komlós István (?-?): Őszi táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül. Lap széleinél kissé sérült, 47x58 cm
: karap_norbert