Holló László (1887-1976): Férfi portré tanulmány, 1947. Tus, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hollo-Laszlo-1887-1976-Ferfi-portre-tanulmany-1947-Tus-papir-jelzett-uvegezett-fa-ke~II2628622
2628622
10119
419
Beschreibung: Holló László (1887-1976): Férfi portré tanulmány, 1947. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x22 cm
: pk