Dézsi Éva (1929-): Madár . Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Ü... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dezsi-Eva-1929-Madar-Olaj-papir-kartonra-kasirozva-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-9x~II2650358
2650358
10064
419
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Dézsi Éva (1929-): Madár . Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett. Üvegezett fa keretben. 9x12 cm
: pk