Beron Gyula: Hajóállomás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Beron-Gyula-Hajoallomas-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-29C39737-cm~II2647631
2647631
10036
419
Beschreibung: Beron Gyula: Hajóállomás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 29×37 cm