Adámi Sándor (1912 k.-1991): Tabán. Akvarell, papír, jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Adami-Sandor-1912-k-1991-Taban-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-apro-foltokkal-25x33~II2643698
2643698
419
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Adámi Sándor (1912 k.-1991): Tabán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, apró foltokkal, 25x33,5 cm
: ekb