cca 1870 Az Angolkert Genfben/Jardin Anglais a Geneve, keményhátú fotó... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Fotografie/Foto~500023/cca-1870-Az-Angolkert-GenfbenJardin-Anglais-a-Geneve-kemenyhatu-foto-serult-a-feluleten-~II2648253
2648253
13288
419
Photo
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: cca 1870 Az Angolkert Genfben/Jardin Anglais a Geneve, keményhátú fotó, sérült, a felületén folttal, kis kopásnyomokkal, 6x10 cm
: scanner