13574. 419. Gelaufene Fernauktion Foto
2 000 HUF
0 HUF
1935 Bp., Katholikus bál a Vigadóban, Schäffer Gyula pecséttel jelzett fotója, kis szakadásokkal, felületi sérüléssel, foltokkal, 23x17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner