1887-1888 Wien / Bécs, leporelló 10 db keményhátú fotóval, ezüstözött... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/419/kategorien~Fotografie/Foto~500023/1887-1888-Wien-Becs-leporello-10-db-kemenyhatu-fotoval-ezustozott-felvaszon-kotesbe~II2647526
2647526
13329
419
Photo
Beschreibung: 1887-1888 Wien / Bécs, leporelló 10 db keményhátú fotóval, ezüstözött félvászon-kötésben, sérült, szétvált állapotban, 17x11 cm
: karap_norbert